STRONA GŁÓWNA


Obwody głosowania na terenie miasta Leborka
w wyborach samorządowych zarządzonych na 21 listopada 2010r.


Nr obwodu Granice (przynależne adresy) Siedziba komisji wyborczej
1 I Armii Wojska Polskiego bez numeru 43, Słowackiego Gimnazjum Nr 1, ul. I Armii Wojska Polskiego 10
2 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ NR 2 "Dom Pomocy Społecznej Nr 2, ul. I Armii Wojska Polskiego 43 "
3 "Legionów Polskich " "Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia, ul. Legionów Polskich 35 lokal dostosowany dla niepełnosprawnych "
4 "Dworcowa, Grunwaldzka, Jedności Robotniczej, 10 Marca, Warszawska " "Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu ul. Warszawska 17 "
5 "Dygasińskiego, Józefa Wybickiego, Sienkiewicza, Sieroszewskiego, Staszica, Juliana Węgrzynowicza bez numeru 13, Zwycięstwa " "Dygasińskiego, Józefa Wybickiego, Sienkiewicza, Sieroszewskiego, Staszica, Juliana Węgrzynowicza bez numeru 13, Zwycięstwa "
6 "Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Jagiellońska, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Komuny Paryskiej, Mireckiego, Modrzewiowa, Plac Młodzieży, Wierzbowa " "Przedszkole Nr 9 ul. Mireckiego Nr 9 "
7 "Drzymały, Kilińskiego, Okrzei, Plater, Traugutta, Piotra Wysockiego, Zawiszy Czarnego " "Przedszkole Nr 2 ul. Plater Nr 12 "
8 "Henryka Arctowskiego, Artylerzystów, Batalionu Zośka, Beniowskiego, Błękitna, Chłopska, Chojnicka, Ignacego Domeyki, Dywizjonu 303, Generała Stanisława Maczka, Generała Stanisława Sosabowskiego, Gliniana, Górników, Gryfa Pomorskiego, Harcerzy, Hibnera, Hutnicza, Kanałowa, Kniewskiego, Kolejarzy, Ks. Szczepana Gracza, Kujawska, Jerzego Kukuczki, Lotników, Lubelska, Łowicka, 3 Maja, Majora Henryka Sucharskiego, Matejki, Mazurska, Myśliwska, Orląt Lwowskich, Podhalańska, Pomorska, Powstania Styczniowego, Powstańców Warszawy, Pułkownika Stanisława Dąbka, Robotnicza, Rutkowskiego, Rzemieślnicza, Sandomierska, Saperów, Słoneczna, Spółdzielcza, Strzelców Podhalańskich, Szarych Szeregów, Śląska, Tatrzańska, Topolowa, Wielkopolska, Wróblewskiego, Zielona. " "Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Mireckiego 10 lokal dostosowany dla niepełnosprawnych "
9 "1 Maja, Armii Krajowej numery 55, 56, 57, 58, Czołgistów od nr 1do 7 oraz numery 13,14,15,15A, 15 C, 15D " "Starostwo Powiatowe ul. Czołgistów 5 lokal dostosowany dla niepełnosprawnych "
10 "Bieszki, Czołgistów od Nr 17 do numeru 34 "
- TU ZAGŁOSUJESZ NA WŁODZIMIERZA KLATĘ
"Przedszkole Nr 1 ul. Czołgistów 37 "
11 "Armii Krajowej Nr 22 i od nr 24 do nr 53, Głowackiego, Kwiatowa, Orlińskiego, Pilotów, Pionierów, Plac Kopernika, Prusa, Skarżyńskiego, Mieczysława Stryjewskiego bez nr 23, Weterynaryjna "
- TU ZAGŁOSUJESZ NA WŁODZIMIERZA KLATĘ
"Zespół Szkół Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Plac Kopernika 5 "
12 "Aleja Wolności numery parzyste od nr 2 do nr 48, Bohaterów Westerplatte, Kazimierza Wielkiego, Kellera, Michała Mostnika, Plac Piastowski, Rodła, Władysława Łokietka "
- TU ZAGŁOSUJESZ NA WŁODZIMIERZA KLATĘ
"Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Internat ul. Plac Piastowski 6 "
13 "DOM POMOCY SPOŁECZNEJ NR 1 "
- TU ZAGŁOSUJESZ NA WŁODZIMIERZA KLATĘ
"Dom Pomocy Społecznej Nr 1 ul. Mieczysława Stryjewskiego 23 "
14 "Aleja Wolności - numery nieparzyste od nr 1 do nr 73, Armii Krajowej od nr 1 do nr 21 i numer 23, Batalionów Chłopskich, Curie- Skłodowskiej, Findera, Grottgera, Konopnickiej, Korczaka, Plac Pokoju, Plac Spółdzielczy, Plac Żwirki i Wigury, Przymurna, Reja, Staromiejska " "Urząd Miejski ul. Armii Krajowej 14 lokal dostosowany dla niepełnosprawnych "
15 "Buczka, Kossaka, Malczewskiego, Poznańska, Witkacego, Zofii Witkowskiej "
- TU ZAGŁOSUJESZ NA WŁODZIMIERZA KLATĘ
"Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Kossaka 103 "
16 "Basztowa, Cegielniana, Derdowskiego, Długosza, Franciszkańska, Gajowa, Gdańska, Gierymskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Krótka, Leśna, Lipowa, Łączna, Młynarska, Stanisława Mikołajczyka, Ogrodowa, Orzeszkowej, Paderewskiego, Piękna, Plac Świętego Jakuba, Polna, Przyzamcze, Pułaskiego, Skoczylasa, Solna, Spokojna, Stwosza, Styki, Syrokomli, Waryńskiego, Wiejska, Wincentego Witosa, Wyczółkowskiego " "Przedszkole Nr 6 ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7 "
17 "Aleja Niepodległości, Chopina ,Dąbrowskiego, Generała Sikorskiego, Handlowa, 9 Maja, Marcinkowskiego, Moniuszki, Różyckiego, Skargi, Targowa, Wyspiańskiego " "Przedszkole Nr 5 ul. Wyspiańskiego 1 "
18 "Bolesława Krzywoustego od nr 17 do nr 34, Ceynowy, Drętowo, Kartuska, Kaszubska, Kolonia, Obrońców Wybrzeża, Polskich Marynarzy " "ENERGA-OPERATOR S.A. Rejon Dystrybucji Lębork ul. Bolesława Krzywoustego 34A "
19 "Abrahama, Bolesława Krzywoustego od nr 1 do nr 16 i od nr 35 do nr 60, Grudziądzka, Jana Pawła II, Aleksandra Majkowskiego, Mieszka I, Mściwoja II, Nałkowskiej, Piecewo, Rogali, Staffa, Tczewska, Toruńska, Tuwima, Zwarowska, Żeromskiego 60 C " "Przedszkole Nr 10 ul. Bolesława Krzywoustego 6 "
20 "Czecha, Generała Bema, Kościuszki, Marusarzówny, Teligi od nr 12 do nr 22, Władysława IV " "Szkoła Podstawowa Nr 5 ul. Kościuszki 14 lokal dostosowany dla niepełnosprawnych "
21 "Konopackiej, Kusocińskiego, Henryka Łasaka, Małoszycka, Olimpijczyków, Osiedle Leśne, Roszarnicza, Słupska, Sportowa, Stamma, Teligi Nr 4, Żeromskiego od nr 1 do nr 6 " "Centrum Sportu i Rekreacji Pływalnia Miejska RAFA ul. Olimpijczyków 31 lokal dostosowany dla niepełnosprawnych "
22 "SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ - SZPITAL " "Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej ul. Juliana Węgrzynowicza 13 "