LISTA KANDYDATÓW NA RADNYCH RADY MIASTA LEBORKA 2010-2014

KWW ZIEMIA LĘBORSKA KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP KOMITET WYBORCZY SLD KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ KWW POROZUMIENIE SPOŁECZNE KWW OSSOWSKIEJ-SZAREJ LEPSZY LĘBORK
okręg 1
1 Obolewski Artur Jarosław 1 Bresler Małgorzata Maria 1 Poziemska Małgorzata 1 Walaszkowski Jarosław 1 Wróbel Stanisław 1 Frącek Zachariasz
2 Pujsza Janina Jadwiga 2 Lipiński Kazimierz Jan 2 Niedbała Dariusz Wojciech 2 Drężek Zenon Andrzej 2 Lisiecki Janusz 2 Białaszewski Wiesław
3 Jastrzębska Grażyna Małgorzata 3 Michalski Jerzy 3 Maciejewski Sławomir Waldemar 3 Bełczowski Jan Ryszard 3 Łukian Halina Danuta 3 Miotk Beata Teresa
4 Kleysa Eryk 4 Siwka Krzysztof Leszek 4 Rybczyński Alojzy 4 Pietrzak Jolanta Urszula 4 Gulewicz Hipolit 4 Hejnar Sabina Eugenia
5 Szumańska Agnieszka Monika 5 Brzeski Adam Tomasz 5 Dawid Rafał Piotr 5 Piotrowski Edmund Józef 5 Pietruszyńska Anna Kamilla 5 Dzianach Ireneusz Józef
6 Reszczyński Ryszard Stanisław 6 Pekról Grażyna Teresa 6 Wilk Bogdan 6 Abraham Gertruda Teresa 6 Potrykus Wojciech Piotr 6 Opara Arkadiusz Ireneusz
7 Milewski Rafał Grzegorz 7 Wojciechowicz Wiesława Jadwiga 7 Musiał Piotr Janusz 7 Opolska Barbara Janina 7 Michałowski Jerzy Marek 7 Złotek Dariusz
8 Jakonis Irena 8 Zimny Patryk 8 Gozdek Anna Maria 8 Jakubek Dariusz Adam 8 Barański Andrzej 8 Stefaniak Edward
9 Hałas Urszula Jadwiga 9 Kalbarczyk Zbigniew 9 Jastrzębski Andrzej Jerzy 9 Gintowt-Dziewałtowska Beata Maria 9 Paluszek Krzysztof Łukasz 9 Kmieciak Przemysław Łukasz
10 Borkowski Krzysztof Dariusz 10 Dubrowski Tadeusz . 10 Klawczyński Karol . 10 Mleczek Krystyna
11 Kozakiewicz Jarosław Henryk 11 Grot Jerzy . 11 Zambrowski Antoni . .
12 Milczewski Marcin Krzysztof 12 Rabenda Elżbieta Emilia . 12 Damaszk Ewa . .
. . . . . .
okręg 2
1 Klata Włodzimierz Arkadiusz 1 Zajączkowska Alicja Zenobia 1 Lampart Jacek Heliodor 1 Naczk Jan 1 Libich Bogdan Józef 1 Romanko Aleksander Stefan
2 Oszmian Bogdan Antoni 2 Feszak Jarosław Jerzy 2 Tryba Jolanta Lidia 2 Pęk Tadeusz Szymon 2 Nawrocki Dariusz Szymon 2 Pruski Jarosław Stanisław
3 Gad Andrzej 3 Wilkiel Jolanta Elżbieta 3 Szukiel Kazimiera Maria 3 Lis Zygmunt 3 Skocelas Bożena 3 Łudzińska Jadwiga Ewelina
4 Halas Piotr Zbigniew 4 Mielewczyk Leszek Wacław 4 Szczypior Ryszard Henryk 4 Smoliński Adam Jerzy 4 Siergiej Anna Maria 4 Banach Marzanna Barbara
5 Klepacka Agnieszka Teresa 5 Piotrowski Jacek Stanisław 5 Kwietniewska Dorota 5 Kochman Krzysztof Władysław 5 Kolańczyk Adam Grzegorz 5 Bukowski Jan
6 Król Mirosław Włodzimierz 6 Burandt Jolanta Grażyna 6 Lwowski Konrad Maciej 6 Pobłocki Marcin Dawid . 6 Bloch Zbigniew Sławomir
7 Kurzydło Andrzej 7 Czynszak Piotr Paweł 7 Okrój Łukasz Zbigniew 7 Sekreta Lucyna Danuta . 7 Śpiewak Agnieszka Marianna
8 Podlewski Adam Czesław 8 Luborzewski Roman Józef 8 Drąg Leszek 8 Richert Anna . 8 Furman Maria
9 Smolarek Arkadiusz 9 Zdanowski Marek 9 Filipowicz-Chomiczewska Magdalena Katarzyna 9 Łata Halina . .
. 10 Richert Marek Andrzej . 10 Kozłowski Bogusław Marek . .
. . . . . .
okręg 3
1 Stenka Adam Jan 1 Gosz Jarosław Jacek 1 Przychoda Jan 1 Mielewczyk Wiesław 1 Konieczna Wanda Wiesława 1 Rozwadowski Ryszard Zygmunt
2 Popin Grzegorz 2 Godderis Elżbieta 2 Stencel Wojciech Adam 2 Chmiel Marian 2 Słota Sławomir Piotr 2 Wąsik Andrzej Stanisław
3 Dąbrowski Michał Mateusz 3 Cieślikowski Krzysztof Zenon 3 Socki Adam Wiktor 3 Pobłocki Jacek Jerzy 3 Grotha Eligiusz 3 Sadkowski Zbigniew Sławomir
4 Kozakiewicz Marek Mateusz 4 Chmiel Konrad Piotr 4 Woźnowska Wioletta Ewa 4 Lis Bronisław 4 Piątkowski Zenon Eugeniusz 4 Zawacki Jerzy
5 Szałajko Tomasz Cezary 5 Pikuła Stanisława Bernadeta 5 Leyk Elżbieta 5 Rudyk Zbigniew Leonard 5 Kozakiewicz Roman 5 Milewski Wiesław Andrzej
6 Kozłowski Maciej Krzysztof 6 Lis Tadeusz Mirosław 6 Babańczyk Stanisław 6 Stani Krzysztof Jan 6 Burghardt Jerzy Albert 6 Hoffmann Adam
7 Suwała Mirosława Jolanta 7 Fidor Henryk 7 Niechwiadowicz Jan 7 Markowicz Andrzej Antoni 7 Rapanowicz Antoni 7 Rapalska Marzena Krystyna
8 Szczepańska Teresa 8 Soboń Andrzej Jan 8 Mally Michał Antoni 8 Lubecka Grażyna Urszula . 8 Chamot Krzysztof Jan
. 9 Romanowski Artur 9 Zawadzki Leszek Józef 9 Kolerski Jarosław Jacek . 9 Radtke Ireneusz Rafał
. 10 Jędrzejczyk Zbigniew Franciszek . 10 Kaczyńska Mirosława Anna . .
okręg 4
1 Rybak Danuta Leokadia 1 Motyl Mariola Bożena 1 Szreder Maciej 1 Leciejewski Leszek Grzegorz 1 Wójcik Wiesław Ryszard 1 Cybula Zbigniew Stanisław
2 Pańczyszyn Daniel Artur 2 Buczak Dariusz 2 Szczęśniak Marcin Andrzej 2 Frąckowiak Maurycy Jan 2 Gudzio Zenon 2 Pobłocka Bożena Małgorzata
3 Jabłonowski Wojciech Janusz 3 Gawrylak Zenona Jadwiga 3 Szulc Zygmunt 3 Zajdler Adam 3 Kaczorowski Rafał 3 Mazur Henryka Anna
4 Karpik Wiesław Roman 4 Jadkiewicz Stanisław 4 Kraśnik Hanna Maria 4 Maszota Zbigniew Marian 4 Janiczak Agnieszka Maria 4 Waloch Stanisław
5 Preczewska Alicja Anetta 5 Tober Waldemar Mirosław 5 Mądry Mirosław Bogdan 5 Steciuk Władysław Piotr 5 Małecki Andrzej Józef 5 Bianga Arkadiusz Daniel
6 Klata Izabela 6 Lis Tomasz Łukasz 6 Jakubiak Michał 6 Konkol Krystyna Genowefa 6 Myszk Andrzej 6 Korpysa Piotr Jerzy
7 Olszewski Leszek Roman 7 Specht Krystian August 7 Żegunia Bożena Anna 7 Pałys Eugeniusz Jan . 7 Jasiński Oskar Rafał
8 Kashyna Edmund 8 Thiel Adam Krzysztof 8 Szwabowicz Artur Henryk 8 Kłak Kazimierz . 8 Retke Harri Ginter
9 Chrzanowska Anna Ewa 9 Szybisty Piotr 9 Bartosiak Adam 9 Kreft Waldemar Adam . 9 Wdowiak Bronisław
10 Litwin Jarosław Adam 10 Gosz Krystyna Bożena . 10 Pągielska Genowefa Anna . .